Chovatel zvířat

Zoologická zahrada Ústí nad Labem, p.o. přijme do hlavního pracovního poměru uchazeče/uchazečku na pozici: Chovatel / chovatelka

Pracovní náplň:

  • zajištění péče o zvířata chovaná v zoologické zahradě
  • údržba expozic
  • příprava krmení dle specifických druhových požadavků
  • péče o welfare svěřených živočichů

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou – zaměření na chov hospodářských či zoo zvířat
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, samostatnost, pracovitost, ochotu dále se vzdělávat
  • komunikativnost, schopnost práce v kolektivu
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • atraktivní prostředí zoologické zahrady
  • hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • platové podmínky dle Nařízení vlády 300/2019 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – 6. platová třída, platový stupeň dle dosažené praxe
  • osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby
  • nástup dle dohody

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: registrator@zoousti.cz

Zasláním Vašeho životopisu do Zoologické zahrady Ústí nad Labem, příspěvkové organizace, dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních dat po dobu výběrového řízení. Zoologická zahrada Ústí nad Labem, příspěvkové organizace, se zavazuje, že je použije v souladu s pravidly GDPR. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje, uvedené v zaslaném životopise, jsou pravdivé a přesné.

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 18.00 h Horní pokladna:

otevřeny Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

více

140 Kč Dospělí:

70 Kč Děti, studenti, důchodci:

370 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě